Acil yapılacaklar

1- Giriş Kat Kapıcı Dairemiz

Giriş kat kapıcı dairemiz 350 TL bedel ile kiraya verilecek, getirisi binamıza kullanılacaktır, dairemizde önceki kiracıdan kaynaklı bazı eksiklikler bulunmakta olup, 4 adet lamba, tuvalet sifon tertibatı, mutfak mermerit tamiratı, mutfak armatür tamiri, banyo şofben boruları ve temizlik işleri yaptırılacak, giderleri web sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.

2- İç ve Dış cephe kısmi boyaları ve Bina Dışı ışıklandırma

Binamızın içinde ve dışında oluşan lekeler sebebi ile kötü görselin giderilmesi amacı ile kısmi bölümler boyanacak ve bulvar kısmına bakan ön cephemize 2 adet bina ışıklandırma lambası takılacaktır. Kiracılardan bu madde giderleri talep edilmeyecek, mülk sahiplerinden karşılanacaktır.

3- Depo Boşaltılması ve Temizliği

Depo ve sığınak bölümümüzde uzun zamandır birikmiş kullanılan veya kullanılmayan eşyalar, kötü görüntü ve bir çok hastalığa, haşerelere davetiye çıkardığından acil temizlenecektir, bu sebeple 01.09.2019 tarihine kadar, tüm apartman sakinlerimizin kullandıkları eşyalarını alması gerekmektedir, aksi taktirde 1 Eylül 2019 tarihinde eşyaları geri dönüşüme verileceğinden, eşyalarını geri alma durumu olmayacaktır.

Yorum paylaşın

Bir cevap yazın

E-mail adresi paylaşılacaktır..


*